Bibliotekoje - svečiai iš Vokietijos Mendeno miesto

Naujojoje bibliotekoje apsilankė ir svečiai iš Vokietijos, Mendeno miesto - Plungės miesto Garbės pilietė p.Ulla Amsler su vyru Peter Amsler ir dailininkė Ulla Brockfeld.

Viešnagės metu aptartas tolesnis Mendeno draugijos "Partnerschaft Menden-Plunge" ir Plungės viešosios bibliotekos bendradarbiavimas rengiantis 2013 m. Plungėje, Miesto šventės metu, vyksiančiam iškilmingam 20-ies metų oficialios Mendeno ir Plungės draugystės jubiliejaus paminėjimui. Vokietijos menininkės, Vestfalijos žemės "Frauenkunstforum", kartu Plungės ir Telšių menininkėmis  2013 m. vasarą rengia jau 5-ąjį (taip pat - jubiliejinį!) tarptautinį Vokietijos ir Lietuvos menininkių plenerą ir parodą. Šį kartą dviejų šalių menininkių kūrybinis susitikimas, kurio tema - "Knyga", skiriamas naujajai Plungės bibliotekai laikrodinėje-oranžerijoje.

Susuitkime su bibliotekos Senjorų klubo nariais, svečiai papasakojo apie kultūrinę ir visuomeninę situaciją savo šalyje, neformaliojo suaugusiųjų švietimo tradiciją bei senjorų padėtį. Buvo pasikeista abipusėmis nuoširdžiomis simpatijomis ir padėkomis už supratimą ir draugystę.

Svarbus svečių viešnagės akcentas buvo įkurtuvių proga bibliotekai perduota draugijos "Partnerschaft Menden-Plunge" 500 eurų pinigų suma, už kurią biblioteka įsigis taip jos skaitytojams reikalingų knygų.