„Saugesnio interneto savaitė“ Stanelių bibliotekoje

Stanelių kaimo biblioteka prisijungė prie asociacijos „Langas į ateitį“ organizuojamos vienos iš projekto „Prisijungusi Lietuva“ veiklų, teminės akcijos „Saugesnio interneto savaitė“.
Vasario 07 d.   įvyko renginys skirtas suaugusiems, tema  „Įvaizdis socialiniuose tinkluose“. Į renginį taip pat atskubėjo savo įvaizdžiu besirūpinanti bibliotekos lankytoja, skaitytoja, vietos „įžymybė“ Petronėlė, kuri kartu su savimi atsinešė kosmetikos krepšelį. Vis nekantraudama laukė ir keletą kartų perklausė kada tą įvaizdį pakeisim. Tad teko paaiškinti, nekantriai renginio dalyvei, kad  įvaizdis tai ne tik išorinis grožis nuotraukoj, bet ir tai apie ką daliniesi socialiniuose tinkluose,  ar rašai komentarus, kokius, kaip į juos reaguoji, ar verta kelti viską apie save, žinoti ribą ką galima reklamuoti ar ne, kokie pavojai ar klaidos norint apsaugoti savo reputaciją ir t.t. Žiūrėta vaizdinė medžiaga. Taip pat  drauge diskutuota, kokių rezultatų gali sulaukti istorijos herojus, pasirinkęs vieną iš kelių galimų elgesio variantų. O Petronėlės įvaizdį vis dėl to pabandėm keisti.
Projektu siekiama skatinti Lietuvos gyventojus įgyti reikalingų įgūdžių efektyviai, įvairiapusiškai, saugiai ir atsakingai naudotis internetu, į šias veiklas aktyviai įtraukiant vietos bendruomenes.