Plungės viešoji biblioteka kvies senjorus išmokti naudotis planšetiniais kompiuteriais

Š.m. vasario 9 d. Plungės viešojoje bibliotekoje - laikrodinėje vyko mokymai “Planšetė - skaitmeninių įgūdžių ugdymui”. Mokymų metu bibliotekininkai supažindinti su metodine medžiaga skirta senjorų mokymui.
Asociacija „Viešieji interneto prieigos taškai“ kartu su partneriais iš Vokietijos, Rumunijos ir Ispanijos įgyvendina Europos Sąjungos Erasmus+ programos finansuojamą strateginių partnerysčių projektą „Senjorai ir skaitmeninės technologijos”. Projekto tikslas - paskatinti vyresnio amžiaus gyventojus, niekada nesinaudojusius internetu, susipažinti su skaitmeninėmis technologijomis, jų galimybėmis bei pradėti jomis naudotis.
Įgyvendinant projektą, 2017 m. buvo atliktas tyrimas, kurio tikslas sužinoti, vyresnio amžiaus gyventojų, naudojimosi mobiliaisiais įrenginiais ir internetu ypatumus bei poreikius. Plungės viešojoje bibliotekoje taip pat buvo apklausti senjorai ir bibliotekos darbuotojai, dirbantys su jais. Tyrimo medžiagą galima pamatyti čia.

Kviečiame sekti informaciją, nes netrukus Plungės viešoji biblioteka pakvies rajono senjorus išmokti naudotis planšetiniais kompiuteriais.