Susitikimas su Gyvenimo meno mokytoju Svamiu Jaataveda

Kovo 28 d. Plungės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje laikrodinėje vyko susitikimas su didelę patirtį turinčiu gyvenimo meno mokytoju Svamiu Jaataveda.

Svamio titulas Indijoje suteikiamas ypatingai retam asmeniui. Tai – aukščiausio lygio mokytojai ir dvasiniai lyderiai, daug keliaujantys po pasaulį ir įkvepiantys milijonus žmonių.

Keliaudamas po įvairias pasaulio šalis Svamis, naudodamas senovines Indijos žinias ir įgytus įgūdžius, padeda žmonėms susitvarkyti su fiziniais, psichologiniais ir emociniais sunkumais.
Iki tol dirbęs informacinių technologijų srityje vienoje stambesnių telekomunikacinių kompanijų, dabar Svamis su giliu atsidavimo bei stipriu įsipareigojimu tarnauti žmonijai veda „Gyvenimo meno" kursus. Savo paprastumu ir nuoširdumu Svamis lengvai randa bendrą kalba su skirtingų tautybių, pažiūrų bei socialinių sluoksnių žmonėmis.
Svamis Jaataveda atstovauja visuomeninę švietėjišką pelno nesiekiančią organizaciją „Gyvenimo menas", kuri įgyvendina stresų mažinimo programas, paremtas jogos praktika. Ji veikia daugiau kaip pusantro šimto šalių.