Plungės viešojoje bibliotekoje-laikrodinėje pristatyti projekto "Holograminis paveldas: inovacijos bibliotekoje - XIX a. pilaitėje laikrodinėje" rezultatai

Džiaugiamės galėdami informuoti, kad bibliotekos bičiuliams ir bendruomenei birželio 13 d. buvo pristatyti projekto "Holograminis paveldas: inovacijos bibliotekoje - XIX a. pilaitėje laikrodinėje" rezultatai.
Nuo šiol bibliotekoje-laikrodinėje galėsite pamatyti išskirtinę ir vienintelę Plungėje inovaciją - hologramas, aktualizuojančias kultūrinį paveldą, reprezentuojančias Plungės biblioteką ir mūsų gamtą.
Taip pat visus besidominčius technologijomis kviečiame registruotis į edukacinį užsiėmimą "Holograminis paveldas Plungėje", kurio metu galėsite pasigaminti priemonę ir hologramas stebėti per savo išmaniojo telefono ekraną. (Daugiau apie edukaciją skaitykite čia: https://plungesparkas.lt/edukacija/Edukacija_5.jpg)
Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos kultūros ministerija, UAB "Plungės kooperatinė prekyba".  Projekto partneris -  Plungės senamiesčio mokykla.