Duomenų bazės


libis

Lietuvos integralios bibliotekų informacinės sistemos Plungės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos katalogas. Prisijungsite su savo skaitytojo pažymėjimo numeriu ir slaptažodžiu (Jūsų pavardė).

Prisijungti


Mieli skaitytojai,

Jūs galite naudotis Nacionalinės bibliotekos testuojamomis ir prenumeruojamomis duomenų bazėmis.

Pateikiame Informaciją, kaip skaitytojai, turintys LIBIS pažymėjimus, gali gauti slaptažodžius prisijungti prie šių duomenų bazių, informacija pateikiama čia. Jei jūs nesate prisiregistravę Nacionalinėje bibliotekoje, tai galite padaryti per Interaktyvios bibliotekos portalą https://www.ibiblioteka.lt/.


Laisvai prieinamos teisinės duomenų bazės:

TAR – teisės aktų registras;
LRS – Lietuvos Respublikos Seimo duomenų bazės;
EUR-Lex – Europos Sąjungos teisė. INFOLEX

www.teismupraktika.ltSkaitmeninių knygų biblioteka "Vyturys"


EBSCO Publishing  -  sudaro įvairios visatekstės ir bibliografinės periodinių leidinių straipsnių duomenų bazės socialinių, humanitarinių, medicinos ir technikos mokslų klausimais.

Naujiena: EBSCO Publishing ką tik papildyta 2 duomenų bazėmis: Teather Referente Center ir GreenFILE.

Adresu: http://search.ebscohost.com

Duomenų bazėmis galima naudotis viešojoje bibliotekoje (Parko g.7, Plungė), Vaikų bibliotekoje, (Laisvės al. 19, Plungė),  Miesto bibliotekoje (, J.T. Vaižganto g. 84, Plungė). 

Suteikiami individualūs slaptažodžiai naudotis duomenų bazėmis ne bibliotekoje. Dėl slaptažodžių suteikimo kreiptis į Informacijos ir mokymo centrą el. paštu: Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. arba tel.: 71393.


Naxos Music Library - muzikos duomenų bazė


BNS naujienų bazė - tai didžiausia Baltijos šalių naujienų agentūra, teikianti svarbiausias politikos, verslo, kultūros ir kitų sričių naujienas iš Lietuvos, Baltijos šalių ir pasaulio. 


 LAISVAI PRIEINAMOS DUOMENŲ BAZĖS