2018 05 03

„Amžius – ne kliūtis išmokti naudotis išmaniaisiais įrenginiais,“ – drąsiai savo nuomone pasidalino Algirdas Vizgaudas (86 m.) iš Telšių. Šie ištarti žodžiai geriausiai apibūdintų įspūdžius ir patirtį, vykdant tarptautinį projektą „Senjorai ir skaitmeninės technologijos (Seniors@DigiWorld">Seniors@DigiWorld>)“. Šio projekto tikslas – paskatinti vyresnio amžiaus gyventojus, niekada nesinaudojusius internetu, susipažinti su skaitmeninėmis technologijomis t.y. planšetiniais kompiuteriais, jų galimybėmis bei pradėti jomis naudotis kasdieniame gyvenime.

Skaityti daugiau...

2018 05 02

Balandžio 7–15 dienomis Plungės Savivaldybės Viešosios bibliotekos surinkta komanda iš keturių Plungės jaunimo organizacijų: Nevyriausybinės visuomeninės organizacijos „Krantas“, „Indigo“, „Interact“ ir Plungės skautų, vyko į Erasmus+ projektą Latvijoje, Murjani miestelyje (apie 40 km nuo Rygos). Projekte „Use Your Rights To Respect the Others“ („Naudok savo teises, kad galėtum gerbti kitus“) kartu su 7 lietuviais taip pat dalyvavo jaunuoliai nuo 16 iki 25 metų iš Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos ir Gruzijos. Iš viso susirinko 34 jaunuoliai, kurie visas aštuonias projekto dienas angliškai diskutavo apie žmogaus teises jų šalyse.

Skaityti daugiau...

2017 03 15

Plungės „Babrungo“ pagrindinė mokykla dalyvauja „Erasmus+“ projekte „HEALTH4LIFE“ ( „Sveikata visam gyvenimui“). Projekte taip pat dalyvauja Lenkijos, Italijos, Graikijos ir Portugalijos mokyklos. 
Kovo mėn. 20-24 dienomis, projekto veiklos vyko Lietuvoje, Plungės mieste. Į Plungę atvyko 10 vadovų bei 11 mokinių iš minėtų šalių. Projekto dalyviai lankėsi Plungės viešojoje bibliotekoje ir Plungės išmaniajame parke.


2017 03 14

Senamiesčio mokykla pavasarį pasitinka nusiteikusi įdomiam ir novatoriškam darbui: įsibėgėjęs ERASMUS+ K2 strateginės partnerystės projektas ,,Mokymasis netradicinėje aplinkoje‘‘ sukvietė šiuolaikiškai mąstančius ir dirbančius mokytojus bei jų mokinių komandas iš Makedonijos, Rumunijos ir Lenkijos.

Skaityti daugiau...