2018 02 14

Vasario 14 d. mokinio Gusto Petkaus saksofono skleidžiama melodija pradėtas literatūrinis – muzikinis rytmetis „Tu mažutė, tu telpi visa į Čiurlionio karalių delnus“. Renginyje prisimintos Lietuvos istorijos žymios datos, už teisingus atsakymus į pateiktus klausimus dovanoti prizai. Renginio dalyvių nuotaiką skambiomis ir linksmomis dainomis skaidrino muzikos mokytojo Vinco Senkaus vadovaujas mergaičių ansamblis.
Atėjusieji į renginį galėjo apžiūrėti bibliotekoje paruoštą knygų parodą „ Vasario 16-oji“, vaikų skaitytojų parodą „100 vėliavėlių“ ir 3 - 4 klasių mokinių darbelių parodą „Tautinis medis“ mokytoja Rima Tilvikienė.
Renginį ruošė Stanelių biblioteka, Plungės Babrungo pagrindinės mokyklos Stanelių skyrius, Stanelių kultūros namai.


2018 02 05

 Etninės kultūros globos tarybos ir Pasaulio lietuvių bendruomenės organizuotas konkursas "Tautinis drabužis mano šeimos ir bendruomenės istorijoje" vyko visą 2017 metų rudenį. Visi norintieji galėjo rašyti savo šeimos ar bendruomenės istorijas apie tautinius rūbus. Vėliau, gruodžio mėnesį, atrinkti nugalėtojai, kurie vasario 1 dieną buvo pagerbti Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vykusiame renginyje. Juos sveikino Tarybos pirmininkė Dalia Urbanavičienė, Pasaulio lietuvių bendruomenės pirmininkė Dalia Henke, Tarybos narys Virginijus Jocys, lietuvių folkloro atlikėja Veronika Povilionienė.

Skaityti daugiau...

2018 02 02

Platelių gimnazija 2018 metus pradėjo projektiniu renginiu „Platelių krašto žmonių sėkmės istorijos“, skirtu Karjeros dienai pažymėti. 1-12 kl. moksleiviai visą sausio mėnesį vyko į svečius susitikti ir išgirsti čia gyvenančių žmonių sėkmės istorijų, sužinoti, kaip įmanoma,  net ir gyvenant kaime, surasti mėgiamą darbą ir išpildyti savo svajones.  Savo susitikimų  akimirkas  moksleiviai fiksavo nuotraukose, filmų kadruose.

Skaityti daugiau...

2018 01 21

Karklėnų kaimo bibliotekoje veikia Jolantos Morkvėnienės - Blium tapybos paroda. Pirmąsias personalines dailės parodas Jolanta surengė savo gimtinėje-Kretingoje (2008m. sausis, 2009m. birželis). 2009 metų spalio mėnesį jos paveikslai buvo eksponuojami interjero ir apdailos centro ,,Domus galerija" salone ,,Monte Cristo", Vilniuje, Vilniaus apskrities kultūros centre, Nalšios muziejuje.