2017 12 11

 Rajono bibliotekų adresai, ir kita informacija...


Skaityti daugiau...

2017 12 10

Stanelių bibliotekoje paruošta paroda „Pinigų istorija“, kuri veiks iki gruodžio 30 d. Tai galimybė prisiminti pinigų istoriją nuo seniausių laikų iki dabar, ir jų įvairove.


2017 12 01

Vėl baigiasi metai. Lapkritis jau užleido vietą paskutiniam metų mėnesiui gruodžiui. Šis mėnuo atneša pasikeitimų ne tik į gamtą ,bet ir į kiekvieno mūsų sielą. Mes ieškome šilumos ir jaukumo, ramybės, šviesos ir saugumo. Prasidėjęs Adventinis laikotarpis kviečia susikaupti ir padėkoti Aukščiausiam už viltį, meilę, kantrybę, už jėgas, kurias suteikė visiems išgyvenimams pakelti. Penktadienį gruodžio 1 d. Žemaitės muziejus kartu su Šateikių bibliotekos klubu "Mozaika" rinkosi į edukacinį - tęstinį užsiėmimą "Advento kalendorius".

Skaityti daugiau...

2017 11 20

Š.m. lapkričio 13-19 dienomis Plungės RSVB padalinys Glaudžių kaimo biblioteka jau antrą kartą pakvietė knygų mylėtojus į Šiaurės šalių bibliotekų savaitės renginius. Niūrus lapkritis – tai puikus laikas susiburti, pailsėti nuo kasdienių darbų ir rūpesčių, išlaisvinti savo fantaziją ir pasimėgauti gražia literatūrine kalba.

Skaityti daugiau...