2017 10 12

Grumblių kaimo bibliotekoje atidaryta parapsichologo, astrologo Vladimiro Azanovo tapytų darbų paroda "Rudens muzika". Paroda veiks iki lapkričio 10 d. 


2017 10 12

 Rajono bibliotekų adresai, ir kita informacija...


Skaityti daugiau...

2017 10 10

Spalio 10 d. praleidome ypatingai, nes su Grumblių kaimo pradinukais ir mokytoja, aplankėme pačius svarbiausius Plungės miesto kultūrinius objektus. Dieną pradėjome svečiuodamiesi Plungės viešojoje bibliotekoje laikrodinėje, kur, užsidėję virtualios realybės akinius keliavome išmaniojo Plungės parko virtualiuoju turu. https://plungesparkas.lt/lt/virtualus-turas. Iš bibliotekos skubėjome į Plungės kultūros centre rodomą Klaipėdos jaunimo teatro edukacinį spektaklį vaikams „OPA! (OPERACIJA: PERDIRBTAS AŠ!)“. Paskutinis mūsų išvykos tikslas buvo Žemaičių dailės muziejus, kuriame aplankėme parodą – edukaciją „Eksperimentai su šviesa: meno laboratorija“. Edukatorė vaikams papasakojo apie muziejų, apžiūrėjome įspūdingą šviesos instaliacijų parodą, galėjome patys prisidėti prie kūrybinio proceso, kūrėme ir žaidėme spalvomis, pratęsėme kompoziciją „Augantis medis“.


2017 10 09

Lietingą spalio pirmadienį Žlibinų bibliotekoje susirinko poezijos mėgėjai. Šį kartą klausėmės poezijos rudens tema. Tradiciškai savo eiles skaitė literatų klubo „Vingiorykštė“ narė Stefanija Petreikienė, kartu su ja svečiavosi ir dar dvi klubo narės.
Diskutavome, kodėl dauguma poetų ir rašytojų apie rudenį rašo gana pesimistiškai ir tik vaikams skirt eilėraščiai spinduliuoja „auksinį“ rudenį bei optimizmą. Su malonumu pasisakė ir savo rinktomis citatomis pasidalino mokytoja Nijolė Šaltupienė. Dalyviai gavo po rudeninį klevo lapą su citata apie mokytoją, taip paminėjome praėjusią Tarptautinę mokytojo dieną.