Naujienos

2018 09 20

Rugsėjo 27 d. (ketvirtadienį) 16.00 val. Plungės viešojoje bibliotekoje-laikrodinėje (Parko g.7) įvyks biologijos mokslų daktaro, KU profesoriaus A.M. Olšausko knygos „Sveikatos gidas“ pristatymas ir paskaita „Be vaistų – iki 100 metų“. Kviečiame visus, kam rūpi sveikata ir sveika gyvensena! Bus galima įsigyti A.M. Olšausko knygą „Sveikatos gidas“.


2018 09 19

Plungės viešojoje bibliotekoje laikrodinėje, Bokšto salėje (III a.) veikia mažeikiškio dailininko, Lietuvos dailininkų sąjungos nario, Virgio Tamošiūno tapybos paroda. Susitikimas su autoriumi ir parodos pristatymas vyks rugsėjo 28 d., penktadienį, 16.30 val.
Kviečiame dalyvauti.


2018 09 11

Užsienio reikalų ministerijos iniciatyva „Mano Europa“ penktadienį, rugsėjo 14 lankėsi Plungėje! Kartu su Plungės savivaldybe organizuota diskusija „Bendruomenės pusryčiai apie ES“ kvietė plungiškius aptarti bendruomenių integracijos klausimus Europos Sąjungos kontekste. Su įvairių Plungės gyventojų grupių atstovais kalbėtasi apie bendruomeniškumą, bendruomenių galimybes Europos Sąjungoje. Diskusiją vedė žurnalistė, laidų vedėja Edita Mildažytė. Pokalbyje dalyvavo Vidaus reikalų viceministras Arūnas Gražulis ir Plungės rajono viešosios bibliotekos direktorė Violeta Skierienė.


2018 09 11

Bibliotekos  bičiuliai Stasys Jundulas ir kunigas Alvydas Vaitkevičius niekada į biblioteką neateina tuščiomis rankomis. Ir šiandien garbūs mūsų svečiai nesulaužė nerašytos tradicijos: Stasys Jundulas bibliotekai padovanojo knygą "Nepataisomasis. Vardan Dievo, Tėvynės ir Laisvės:
atsiminimai apie monsinjorą Alfonsą Svarinską" (2 d.), o kunigas Alvydas Vaitkevičius - "Laisvė ir tikėjimas: krikščioniški trileriai sovietmečiu".
Nuoširdžiai dėkojame knygas dovanojusiesiems ir laukiame knygų skaitytojų.