Naujienos

2023 11 30

Gruodžio 3 d. sukanka 120 m., kai Pučkorių kaime (Babrungo sen.) gimė Pranas Meškauskas-Germantas. Karo metais buvęs nacių okupuotos Lietuvos Švietimo generalinis tarėjas. Kviečiame žiūrėti virtualią parodą apie jo nuveiktus darbus Lietuvos švietimui ir tragišką likimą.

Žiūrėti paspaudus ČIA


2023 11 30

Atskuba pačios gražiausios metų šventės – Šv. Kalėdos, kai viskas pakvimpa meduoliais ir eglių sakais, viskas prisipildo šilumos, jaukumo, meilės ir artumo…

Lietuvos bibliotekininkų draugija bendruomenės narius telkia bendrai akcijos „Bibliotekų knygų Kalėdos“ veiklai ir skelbia „Meduolinės bibliotekos“ konkursą.

Skaityti daugiau...

2023 11 21

Lapkričio 20 d. Lietuvos Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyko Plungės viešojoje bibliotekoje išleistos Annos Kaminskos knygos „Vanda. Pasakojimas apie stiprybę: gyvenimą ir mirtį. Vandos Rutkevič istorija“ pristatymas.
Knygą pristatė leidinio kuratorė Otilija Juozapaitienė ir knygos vertėjas Vyturys Jarutis. Renginyje dalyvavo Vandos Rutkevič draugė iš Vilniaus alpinistė Darata Puidokienė ir pirmasis lietuvių alpinistas įkopęs į Everestą – Vladas Vitkauskas .

Skaityti daugiau...

2023 11 21

Liutauras Degėsys – poetas, rašytojas, publicistas, filosofas, monografijų, mokslinių straipsnių ir vadovėlių autorius.
Gruodžio 8 d. 16.30 val. Plungės viešojoje bibliotekoje vyks susitikimas su šia charizmatiška ir visiems puikiai žinoma asmenybe.
Jūsų laukia žymiausių autoriaus poezijos kūrinių, esė rinkinių bei romanų pristatymas skambant pagal jo tekstus parašytai muzikai. Autoriaus tekstais parašytos net 176 dainos, kurias tikriausiai taip pat atpažinsite ar bent jau būsite girdėję.
Renginys nemokamas!
Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Vaizdinė medžiaga bus publikuojama bibliotekos žiniasklaidos priemonėse.

Minimalist Vintage Line A4 Stationery Paper Document