Naujienos

2024 07 08

Restauratorė, didžiąją laiko dalį praleidusi restauruodama kultūros paveldo vertybes, susidomėjo iliuminuotomis miniatiūromis ir tam skiria jau ne vienerius intensyvaus darbo metus.

Iliuminuota rankraštinė knyga - tai ranka rašyta knyga, kurios pergamento puslapiams švytėjimo įspūdį suteikia auksu, sidabru, ryškiais pigmentais dekoruotos pirmosios raidės, paraščių ornamentai ar siužetinės kompozicijos (miniatiūros).

Skaityti daugiau...

2024 07 05

Vasarą kviečiame pakeliauti dar vienu įdomiu maršrutu - Plungės dvaro valdytojų (1806 - 1879) grafų Zubovų giminės istorijos pėdsakais. Kol vis dar yra ką pamatyti ir atrasti...

  
Patarimais ir informacija mielai pagelbėsime Plungės viešojoje bibliotekoje: tel. +370 68209067, el. p. Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

  
Sėkmės ir gero kelio!

Zubovų kelias


2024 07 05

Informuojame, kad minint liepos 6-ąją, Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės dieną, laikinai keičiasi Plungės viešosios bibliotekos darbo laikas:

  
Liepos 5 d., penktadienį, dirbame viena valanda trumpiau – iki 17 val.
Liepos 6-ąją, Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo ir Tautiškos giesmės) dieną, biblioteka nedirbs.

  
Linkime saulėto savaitgalio!

  

BIBLIOTEKA SVEIKINA SU ŠV. VELYKOMIS


2024 07 01

Ramiai susėdus po klevu Plungės parke klausytis poezijos... Skamba neblogai? O jeigu ta poezija nesankcionuotai prasta? Tuomet dar smagiau!
Plungės biblioteką ketvirtadienį aplankė Algis Sprindžiūnas ir Erikas Siliuk, susirinkusiems pristatę kūrybinį darbą „To try to attempt“ (liet. pabandyti pamėginti).

Skaityti daugiau...