Naujienos

2018 04 16

plak svet


Šių metų balandžio 23–29 dienomis, Nacionalinės bibliotekų savaitės metu, kaip ir kasmet, Plungės rajono bibliotekose bus daug renginių.

Nacionalinė bibliotekų savaitė Plungėje

Nacionalinė bibliotekų savaitė miestelių ir kaimų bibliotekose


2018 04 15

Ar jūs kalbate angliškai? Ar norite išmokti anglų kalbą ar pagilinti savo kalbėjimo įgūdžius? Tuomet kviečiame jus į Anglų kalbos klubą! Klubui vadovaus Europos savanorių tarnybos savanorė Ekaterina Kvitko iš Belgorodo miesto (Rusija). Jūs turėsite progą susipažinti su klubo veikla, veiklos principais, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus bus sudarytas užsiėmimų tvarkaraštis. Į klubą kviečiami bet kokio amžiaus ir nesvarbu, kiek mokantys ar visai nemokantys anglų kalbos plungiškiai.
Susitikime balandžio 19 d., ketvirtadienį, 17. 15 val.!2018 04 04

Japonijos ambasada Lietuvoje kartu su Japonijos Fondu organizavo jau tradicija tapusį 17-ąjį Japonijos kino festivalį. Šiemet festivalis vyko ir Plungės viešojoje bibliotekoje balandžio - 13-14 d.


2018 04 04

Balandžio 20 d., penktadienį, 16.30 val. Plungės viešosios bibliotekos laikrodinės Bokšto salėje vyks Rimo Šapausko fotografijų paroda. Parodos metu bus galima įsigyti fotografo kūrinius ir tokiu būdu išpildyti jauno gitaristo svajonę.
Renginyje Rimas Šapauskas gros kartu su Nidu Danilevičiumi, vyks edukacinis fotografijos užsiėmimas.

Skaityti daugiau...