Naujienos

2024 02 20

Kad literatūrinis ir kultūrinis gyvenimas Plungėje klestėtų, vien bibliotekos pastangų kartais neužteka. Mums labai reikalingas žodinis, moralinis palaikymas, o kartais ir finansinė parama.

Šį kartą didelį ir nuoširdų AČIŪ tariame ŠIAULIŲ BANKUI, kurio atstovai susisiekė su mumis ir maloniai pasiteiravo, ar jie galėtų finansiškai prisidėti prie Plungės viešosios bibliotekos projektų įgyvendinimo iš finansinės pusės. Pagalbą mes labai vertiname ir esame be galo dėkingi! Šiaulių bankas - lauksime jūsų bibliotekos organizuojamuose renginiuose.

Skaityti daugiau...

2024 02 20

Viešojoje bibliotekoje pristatyta paroda „Lietuvos laisvės metai po vasario 16-osios", skirta paminėti Vasario 16-ąją - Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

  

Pirmosios Lietuvos Respublikos metais išleistos knygos, Pirmosios Lietuvos Respublikos metais kursavę pinigai, senieji Plungės vaizdai, atspausdinta Tautiška daina, laiškai, atvirutės, fotografijos ir žinoma plevėsuojanti Lietuvos trispalvė. Ne bet kokia ta vėliava, o labai ypatinga - kelių kartų kruopščiai saugota ir atsakingai prižiūrėta, gal kiek pablukusi, bet skaičiuojanti ne pirmą dešimtį metų ir bylojanti apie didžiausią vertybę - Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę.

Skaityti daugiau...

2024 02 19

Jau visai greitai mūsų laukia pirmasis renginių ciklo „Jausti šviesą savo delnuose", skirto M.K. Čiurlionio 150-osioms metinėms paminėti, renginys.

Vasario 28-29 dienomis, 15.00 val. Plungės viešojoje bibliotekoje (Parko g. 7).

Biblioteką aplankys filosofas, vertėjas, dėstytojas ir literatūros konsultantas Kasparas Pocius. Laukia įdomi ir vertinga paskaita „Kur baigiasi simbolizmas: XX amžiaus meninio avangardo istorija".

Skaityti daugiau...

2024 02 19

Kviečiame į knygos "Vanda. Pasakojimas apie stiprybę: gyvenimą ir mirtį. Vandos Rutkevič istorija" pristatymą VILNIAUS KNYGŲ MUGĖJE!
Vasario 23 d., penktadienį, 20.00 val. LITEXPO parodų centre (salė 5.3).

  
Jūsų lauks Plungės viešosios bibliotekos išleistos knygos pristatymas ir susitikimas su knygos autore Anna Kaminska.
Nepraleiskite progos apsilankyti! Atvyksime ir mes, gal būt susimatysime?

Vilniaus knygų mugėje vasario 23 d. penktadienį 20.00 val. salė 5.3 vyks Plungės viešosios bibliotekos išleistos knygos Vanda. Pasakojimas apie stiprybę gyvenimą ir mirtį. Vandos Rutkevič ist