2022 09 27

Labas! Mano vardas Joja Heinrich Drangmeister, esu 19-os, gyvenu Žemutinėje Saksonijoje, Šiaurės Vakarų Vokietijoje.
Didžiuojuosi, galėdamas ateinančius aštuonis mėnesius praleisti Plungės bibliotekoje.
Baigiau mokyklą ir laiką iki būsimų studijų noriu skirti savanorystei, tad pasidomėjau Europos savanorystės programomis. Ir štai – aš čia.
Kaimas, iš kur aš kilęs, yra Liuneburg Heide regione, kurio kraštovaizdį formuoja miškai, samanynai ir tyrlaukiai (Heide – liet. tyras, dykvietė). Ir kažkur miškuose pasislėpusi pilis.
Mėgstu groti pianinu, šaudyti iš lanko, domina medijų dizainas. Kas žino, gal kokį naują hobį rasiu ir čia?
Džiaugiuosi manęs laukiančiais būsimais mėnesiais Plungėje, tikiuosi pažinti ir naujų žmonių.
Linkėjimai, Joja 


2021 09 30

Labas, aš esu Vera ir norėčiau prisistatyti kaip savanorė ir naujausia Plungės rajono savivaldybės bibliotekos kolektyvo narė. Po ilgos kelionės iš pietų Vokietijos džiaugiuosi galėdama pradėti savo savanorystės patirtį čia, nuostabiame Plungės mieste!
Aš esu iš mažo miestelio, vadinamo Biberach, kuris yra tarp Štutgarto ir Konstanco ežero, didžiulio ežero ant Vokietijos, Austrijos ir Šveicarijos sienos. Mano regionas garsėja savo skaniu maistu (pavyzdžiui, „Spätzle“ ir „Beer“), nuostabia kalnų gamta, miškų ežerais ir mūsų žemės ūkiu bei obelų plantacijomis.
Baigusi mokyklą, nusprendžiau padaryti pertrauką ir išvykti į užsienį savanoriauti įdomiame ir svarbiame projekte, kuris padėtų vietos bendruomenėms, praplėstų savo žinias ir pažintų kitą kultūrą, kalbą ir jų žmones.
Laisvalaikiu mėgstu skaityti, kurti meną, fotografuoti ir būti gamtoje.
Tikiuosi, greitai susitiksime!


2021 09 05

Susipažinkite:
“Labas, mano vardas Nikolai. Esu iš šiaurinės Italijos dalies, bet nesu tikras italas. Taip yra todėl, kad esu kilęs iš Pietų Tirolio apylinkių. Čia gyvename vokiškoje bendruomenėje apsupti Alpių ir viduržiemio kultūros. Pietų Tirolyje gausu gamtos ir kultūrinio paveldo, čia stūkso aukščiausios Alpių kalnyno viršukalnės apraizgytos slidinėjimo maršrutais, pėsčiųjų ir dviračių trasomis. Mes garsėjame UNESCO gamtos paveldo objektu – Dolomitais, tačiau taip pat galime nustebinti savo kultūra, kuri siekia Keltų laikotarpio ištakas.

Man 19 metų . Baigęs mokyklą iškart žinojau, kad noriu prisijungti prie Europos solidarumo korpuso, kurio vienas iš tikslų yra suteikti galimybę jauniems žmonėms savanoriauti Europos švietimo ir kultūros įstaigose. Jose galime įgyti neformalaus mokymosi patirties, įgauti praktikos srityse, kuriose reikalingas atsidavimas savo darbui ir tuo pačiu susipažinti su skirtingomis kultūromis ir idėjomis.

Skaityti daugiau...

2019 11 13

Laba diena :)
Aš esu Liana, iš Armėnijos - saulėtos šalies.
Atvykau į Lietuvą pagal Europos solidarumo korpuso (ESC) projektą ir šiuo metu savanoriauju Plungės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Čia jau esu nuo 2019 m. gegužes mėnesio.
Esu dėkinga už jaukią ir malonią atmosferą bibliotekoje. Laikas, kurį praleidžiu bibliotekoje, man tapo džiugiu buvimu.
Bėgant laikui susipažinau su bibliotekos kasdienybe ir ją pamėgau. ESC suteikė man galimybę įgyti naujų žinių ir patirties. Prieš pradėdama dirbti bibliotekoje maniau, kad bibliotekininko darbas apsiriboja knygų išdavimu ir priėmimu. Tačiau patirtis Plungės bibliotekoje man padėjo suprasti, ką iš tiesų reiškia darbti bibliotekoje. Tai taip pat puiki galimybė bendrauti su žmonėmis ir juos  suprasti.

Plačiau: