Naujienos

2019 09 10

 

Plungės viešoji biblioteka savo istoriją skaičiuoja nuo 1939-ųjų.

1936 metais priėmus valstybinių viešųjų bibliotekų įstatymą, Valstybinis centrinis knygynas tapo Valstybine centrine biblioteka, o jo skyriai – valstybinėmis viešosiomis bibliotekomis.
1939 m., kai Vokietija nuo Lietuvos atplėšė Klaipėdos kraštą, buvo evakuojamos kultūrinės įstaigos, taip pat ir bibliotekos. Tuomet į Plungę buvo perkelta Pagėgių valstybinė viešoji biblioteka. Kartu su biblioteka į Plungę atsikėlė ir bibliotekos vedėjas Volfredas Turnevičius.
Taigi 1939 –ieji – dabartinės Plungės viešosios bibliotekos pradžia.

Ir šiemet biblioteka švenčia gražų ir garbingą 80-ies metų jubiliejų.

Visus metus švęskime ir būkime kartu!

 ♦                                       
2019 09 09

Ačiū jau susidomėjusiems! O kitiems - nespėjusiems prisijungti ar mūsų kvietimo nepastebėjusiems - turime gerų žinių: susitikimą kartojame pirmąjį spalio šeštadienį, spalio 5-ąją.

Nes ruduo, iš tiesų -  jaukių ir prasmingų susitikimų metas! :)
Norite išmokti vokiečių kalbos ar pagilinti jau turimus šios kalbos įgūdžius? O gal Jus domina Vokietijos kultūra ar galimybė susipažinti ir pabendrauti su žmonėmis, taip pat besidominčiais šia šalimi?
Kviečiame, tiesiog, susitikti. 
Laukiame Jūsų pirmąjį spalio šeštadienį, spalio 5 d., 11 val. Viešojoje bibliotekoje – laikrodinėje (Parko g. 7)
Maloniai prašome pranešti apie savo apsisprendimą dalyvauti -  paskambinti arba parašyti:
8 682 09067, Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Iki.

2019 09 01

Rugsėjo 10 d. – Pasaulinė savižudybių prevencijos diena. Kiekvieną žmogų, kuris pasiilgo tikro, gyvo ir sielos gelmes paliečiančio pokalbio Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras rugsėjo 6 d. kvietė į nemokamą renginį kartu su JURGITA JURKUTE ! Pokalbis vyko Plungės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje.